Szybki kontakt

(33) 816 59 27
(33) 1 94 44 (24h)
502 50 72 25 (24h)
biuro@ascbb.com.pl

Pomoc drogowa 24h

Tutaj można zobaczyć kilka zdjęć z naszych akcji

Kolizji czy też awarii samochodu nie da się przewidzieć. Mogą mieć one miejsce o każdej porze dnia i nocy, dlatego warto mieć w telefonie numer, pod który można zadzwonić o dowolnej godzinie przez 7 dni w tygodniu. Doskonale zdajemy sobie sprawę, że w takich sytuacjach trudno o spokój i logiczne myślenie. Dlatego proponujemy nasze usługi – pomoc drogowa 24h z Bielska-Białej zapewni kompleksowe wsparcie nawet o wyjątkowo nietypowej porze!

Jesteśmy po to, by pomóc naszym klientom. Dlatego działamy natychmiastowo. Potrzebna laweta 24h, a może wykonanie naprawy na drodze? Wystarczy zadzwonić po naszą pomoc drogową 24h. Dysponujemy nie tylko lawetami, ale też pojazdami pogotowia technicznego wyposażonymi w sprzęt niezbędny do wykonania naprawy na drodze. Cena usług zależy od stopnia skomplikowania naprawy, trasy transportu lawetą i nie tylko – dlatego nie ma jednego, uniwersalnego cennika. Zapewniamy jednak konkurencyjne ceny w oparciu o indywidualne zlecenia.

Usługi wykonujemy na terenie Bielska-Białej, jak i innych regionów Śląska. Mogą nam Państwo zaufać – nie tylko jesteśmy do dyspozycji przez całą dobę w sytuacjach awaryjnych. Posiadamy licencję na transport drogowy oraz ubezpieczenie OC dedykowane dla pomocy drogowej.

Dysponujemy ponadto strzeżonym parkingiem na 100 pojazdów.

Do Państwa dyspozycji przez 24h na dobę dostępne są specjalistyczne pojazdy, a także przyczepy pomocy drogowej:


  • Iveco Daily 65C18 - laweta do transportu oraz holowania wszystkich rodzajów samochodów osobowych, terenowych i dostawczych o dopuszczalnej masie własnej do 3 ton. Autolaweta posiada 3 miejsca w kabinie (kierowca + 2 pasażerów).

  • FORD Transit - niezastąpiony do transportu wszystkich rodzajów aut osobowych, jak i małych samochodów dostawczych. W kabinie znajduje się dodatkowo miejsce dla 2 pasażerów (np. dla kierowcy przewożonego na lawecie pojazdu).

  • Mercedes Sprinter 416CDi - autolaweta wykorzystywana do przewozu samochodów osobowych, a także mniejszych aut dostawczych. Funkcja regulacji wysokości platformy najazdowej pozwala na szybki załadunek nawet wyjątkowo niskich samochodów.

  • Volkswagen Caddy - samochód pogotowia technicznego, wyposażony w niezbędny sprzęt serwisowy. Umożliwia szybkie i skutecznie wykonanie napraw na drodze, bez konieczności transportu uszkodzonego auta do stacjonarnego serwisu.

  • Peugeot 107 - samochód pomocy drogowej do zabezpieczenia miejsca kolizji. Szybki, sprawny, odpowiednio oznakowany – natychmiast pojawi się na miejscu wypadku, a nasi specjaliści pomogą w prawidłowym zabezpieczeniu miejsca zdarzenia.

  • Przyczepa Branderup - zapewni profesjonalny i w pełni bezpieczny przewóz dwóch aut jednocześnie. Może być też wykorzystana do transportu maszyn. Załadunek pojazdów ułatwia antypoślizgowa rampa oraz funkcja hydraulicznego przechylania.

  • Przyczepa Niewiadów - specjalistyczna przyczepa, która umożliwia łatwy załadunek oraz sprawny transport motocykli. Konstrukcja, a także wyposażenie (np. uchwyty pasów mocujących) zapewniają bezpieczeństwo przewożonego pojazdu.

  • Suzuki Samurai - samochód do zadań specjalnych – dojedzie wszędzie tam, gdzie nie sprawdzą się inne auta. Dzięki niemu jesteśmy w stanie przyjechać z pomocą w każde miejsce, nawet pomimo wyjątkowo utrudnionych, nietypowych warunków.

  • Man TGL - ciężki samochód pomocy drogowej do holowania i wyciąganie z rowu wszystkich typów pojazdów do masy własnej 4 ton.


Auto System Complex - ul. Księżycowa 4 43-344 Bielsko-Biała - (033) 1 94 44 (24h) 502 50 72 25 (24h) - biuro@ascbb.com.pl

Firmy.net Copyright © 2006 - 2020 www.ascbb.com.pl hosting, realizacja: Centercomp